MAX GREGOR CARLSSON. Blandede medier.

1122935. MAX GREGOR CARLSSON. Blandede medier.

Mallorca. Signeret og dateret -57. 8,5x14 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Max Gregor Carlsson (1914–1996)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Antal besøg: 559