SPEJL, 1800-/1900-tallet.

SPEJL, 1800-/1900-tallet.
112232. SPEJL, 1800-/1900-tallet.

Med forgyldt ramme. Længde 5 cm, bredde 35 cm., Højde 74 cm.

Restaureret og suppleret. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.038