HANS-ERIK ÖBERG. Olie på lærred, monogram signeret.

112209. HANS-ERIK ÖBERG. Olie på lærred, monogram signeret.

"Vingårde i Spanien 1965". Mål 56 x 69 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.996