ARMANDUR, Tissot Stylist, quartz, 18 karat guld.

1119959. ARMANDUR, Tissot Stylist, quartz, 18 karat guld.

Dame 22 mm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage og ridser. Armbånd med slid, nogle steder ru. Krone beskadiget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dame 22 mm.

Antal besøg: 3.288