Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret T. Roberts 1864 a tergo.
111937. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på lærred, signeret T. Roberts 1864 a tergo.
49x60 cm.
Vis hele teksten
Tab af farve, knitren.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
49x60 cm.
Vis hele teksten
Tab af farve, knitren.
Antal besøg:
2.816