"OUKA LEELE" (BORN IN 1957). Ingen titel.

1119020. "OUKA LEELE" (BORN IN 1957). Ingen titel.

Cibachrome fotografering Med papstøtte. På bagsiden, stemplet og dateret 1979 21,5x14,7 cm (foto) og 32,4x23,8 cm (støtte).

Foto taget af støtten. Klæbemiddelrester på bagsiden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 3.733