ROGER WIKHEIM. Olie på lærred, signeret 80.

111792. ROGER WIKHEIM. Olie på lærred, signeret 80.

"Bugten på Lilla Kornö", 90 x 116 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.502