SPEJL med TRYMÅ, rokokostil, 20. århundrede.

111766. SPEJL med TRYMÅ, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt.
Spejl. Højde 135 cm.
Trymå, buede ben, stenplade. Bredde 54, højde 67 cm.

Brugsslitage, stødskader på det ene hjørne af trymån.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt.
Spejl. Højde 135 cm.

Antal besøg: 669