Kommode, New Renaissance, århundredeskiftet 1900.

111723. Kommode, New Renaissance, århundredeskiftet 1900.

Åre malet. Fire skuffer. Nedklappelig klap med skuffer bagved. Længde 91, bredde 50, højde 132 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 564