1117035. LENA LINDERHOLM. farvelitografier, 3 stk., blomsterpragt, signeret og nummereret 37/175, 63/175 og 78/190.
Arkstørrelser henholdsvis 66,5 x 50 cm, 59 x 86 cm og 81,5 x 58,5 cm.
Ikke undersøgt uden for rammen. Almindelig Overfladeslitage.
Lena Linderholm (Født 1947)