SOFFBORD, Butlerstray, 1900-tallet.

111657. SOFFBORD, Butlerstray, 1900-tallet.

Løs skive. Total længde 122 bredde 90 højde 47 cm.

Slitage, ridser., Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser., Pletter.

Antal besøg: 813