LOMMEUR, 2 stk, sølv, Dixi, Brequet.

1115436. LOMMEUR, 2 stk, sølv, Dixi, Brequet.

Lommeur med kæde, Dixie, urkasse, diameter 4,3 cm.
Lommeur, Breket med nøgle, urkasse, diameter 4,3 cm.

Brugsslitage, ridser. Ikke lavet til at fungere.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.162