HELMUT NEWTON. Nøgen model. Fotografering. Usigneret.

111527. HELMUT NEWTON. Nøgen model. Fotografering. Usigneret.

Samplet på bagsiden: Copyright Helmut Newton, Hollywood USA 1998, "Yvonne" Reproduktion forbudt.
PDC # 661035.
26,8x21 cm.

Overfladeslitage og minimale kantfolder i hjørner.

Kunstner/designer

Helmut Newton (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

PDC # 661035.
26,8x21 cm.

Kunstner/designer

Helmut Newton (1920–2004)

Antal besøg: 22.598