MURSTENSBORD, rokokostil, 20. århundrede.

11152. MURSTENSBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Diameter ca 67, højde 70 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 67, højde 70 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 573