P. ENGBERG. Olie på Panel, midten af det 20. århundrede.

111519. P. ENGBERG. Olie på Panel, midten af det 20. århundrede.

Stilleben, mål 46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stilleben, mål 46 x 38 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 8.785