GEORGE BARRIS. Marilyn Monroe. Fotografering. Underskrevet.

111483. GEORGE BARRIS. Marilyn Monroe. Fotografering. Underskrevet.

Bagside Stemplet: Copyright 1987 George Barris. Marylyn Monroe / Weston Editions LDT 25,3x20,2 cm Oramad.

Overfladeslitage og minimale håndteringsfolder.

Kunstner/designer

George Barris (1928–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

George Barris (1928–2016)

Antal besøg: 4.017