STOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

111411. STOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Buet form, dekoration med skåret rose på kam.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 492