SKAB, barok, 16/18. årh.

SKAB, barok, 16/18. årh.
1114079. SKAB, barok, 16/18. årh.

Ridset original farve.
Længde ca 150-177 cm Bredde 63-71 cm Højde ca 233 cm.

Alder og Brugsslitage. Tilføjelser. Mindre skader. Liste mangler. Eventuelt senere indvendig maling.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridset original farve.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.228