BORDPENDUL, Deniere & Matelin, Paris, imperium.

1114029. BORDPENDUL, Deniere & Matelin, Paris, imperium.

forgyldt bronze, højde 42 cm, længde 33 cm.

urskive med skader, sædvanlig Overfladeslitage, ikke testet, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.664