Rygstemplet eksaminator: Signeret Warhol. september 1967. Eksaminator Tors Scene. Modtaget eksaminatorreferencebibliotek 4. sep. 1967 25,3x17,6 cm.
Mindre håndteringsfolder og Overfladeslitage.
Andy Warhol (1928–1987)