HERRBYRÅ, Drickamålad, Nyrenässans, 1800-tal.

111374. HERRBYRÅ, Drickamålad, Nyrenässans, 1800-tal.

Bredde 83, dybde 53, højde 112 cm, messingbeslagene er mærket "Dr Miller".

Brugsslitage, der mangler et messinghåndtag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.060