SHEET BILLET, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

111324. SHEET BILLET, rokokostil, første halvdel af det 20. århundrede.

59 x 79 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

59 x 79 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 546