STOLE, 2 stk. SIT koloniale landhusmøbler, moderne.

1112482. STOLE, 2 stk. SIT koloniale landhusmøbler, moderne.

Plade mærket Ryglænshøjde 86,5, sædehøjde 48 cm.

Overfladeslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.419