JULIUS ZEDERMAN. Olie på lærred, Mand sidder ved bordet, 20. århundrede.

111194. JULIUS ZEDERMAN. Olie på lærred, Mand sidder ved bordet, 20. århundrede.

Herre sportstragt, sammensætning, mål 42 x 70 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.222