JULIUS ZEDERMAN. Olie på lærred, dansende mennesker, 20. århundrede.

111191. JULIUS ZEDERMAN. Olie på lærred, dansende mennesker, 20. århundrede.

Sammensætning, mål 44 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 800