WILHELM BRUHN. Olie på lærred, signeret WB.

111137. WILHELM BRUHN. Olie på lærred, signeret WB.

Kystbillede, 50 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystbillede, 50 x 61 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.236