SKAB, "samlerskab", eg, begyndelsen af 1900-tallet.

1111038. SKAB, "samlerskab", eg, begyndelsen af 1900-tallet.

To skabslåger med 5 skrå hylder bagved. Interiør i fløjl. Messingbeslag, nøgle medfølger.
Højde 150,5 cm Bredde 109 cm Dybde 32 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.685