HVAD IKKE, slutningen af det 19. århundrede.

111020. HVAD IKKE, slutningen af det 19. århundrede.

Spejltop og skuffe nederst, indlæg, på 4 hjul, højde 125 cm, bredde 54 cm, dybde 40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.163