FOOD GROUP, bøg/krom, moderne design.

111004. FOOD GROUP, bøg/krom, moderne design.

bord og 5 stole, bordhøjde 73, længde 160, bredde 100 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.042