EINAR JOLIN. farvelitografi, signeret, nummereret 178/360.

110993. EINAR JOLIN. farvelitografi, signeret, nummereret 178/360.

Einar Jolin 61 x 81 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Jolin (1890–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Einar Jolin 61 x 81 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besøg: 1.076