BADEVÆRSSKAB, formentlig IKEA, 19/2000 århundrede.

1109197. BADEVÆRSSKAB, formentlig IKEA, 19/2000 århundrede.

Skab med 3 skuffer og overskab. Overskab med glashylde.
Længde 38, bredde 37, højde 150 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Auktionisten i Södertälje
Antal besøg: 1.041