BOY CYKEL, Yosemite, 20".

BOY CYKEL, Yosemite, 20".
110816. BOY CYKEL, Yosemite, 20".

Blå.

Brugsslitage, ridser og mærker, skader på sadel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blå.

Antal besøg: 2.793