OPTIKERVÆRKTØJ, 20. århundrede.

1107861. OPTIKERVÆRKTØJ, 20. århundrede.

Æske med glaslinser+briller og instrumenter til oftalmoskopi. Instrument, højde ca 33 cm.

Alder og Brugsslitage. Bule. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 963