STOLE, 4 stk, "Ulfåsa", Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

110779. STOLE, 4 stk, "Ulfåsa", Carl Malmsten, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

Egetræ. Gult stofbetræk. Mærkemærke.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.415