ERNST BILLGREN. farvelitografi, signeret, nummereret 36/100.

110761. ERNST BILLGREN. farvelitografi, signeret, nummereret 36/100.

Ramme, 40 x 51 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ernst Billgren (Født 1957)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme, 40 x 51 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ernst Billgren (Født 1957)

Antal besøg: 1.105