ARMBÅND, 18k rødguld, stemplet BH, 1839. Vægt ca 19,50 gram.

1107470. ARMBÅND, 18k rødguld, stemplet BH, 1839. Vægt ca 19,50 gram.

Indgraveret indretning. Indvendig diameter ca 5,5 cm. Uklare stempler.

Skader, buler og slitage. Sikkerhedskæde mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 979