SANDWICH BESTIK, 35 STK, model "Rosenholm".

1106452. SANDWICH BESTIK, 35 STK, model "Rosenholm".

sølv: 18 knive med lange stålklinger, heraf 11 med indgraveret "N", længde 16,5 cm og 17 gafler heraf 6 med indgraveret "N", længde 13,5 cm, stemplet Jacob Ängman, Stockholm, forskellige årgange, vægt ekskl. knive med stålblade 338 gram.

Brugsslitage, 17 dele med indgraveret "N".

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 420