JOSEP GUINOVART. Ingen titel.

JOSEP GUINOVART. Ingen titel.
1106016. JOSEP GUINOVART. Ingen titel.

Belyst litografi Signeret, dateret 1978 og berettiget HC
55x75,5 cm.

Let oxidation af papiret på kanterne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

55x75,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 724