Produktionsnummer: 600366 Tøndelængde: 57 cm¨ Aftageligt magasin Tasco 3-9x40 medfølger monteret.
Brugsslitage, lejlighedsvise ridser og Kantstødt.
Cederströms Slinga 1 195 61 Arlanda Stad Sverige