FLASKE, blåt glas, formentlig 1700-tallet.

110479. FLASKE, blåt glas, formentlig 1700-tallet.

Højde 44 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 44 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 1.146