MINOLTA XD7 kamera, inkl. 4 linser osv.

1103746. MINOLTA XD7 kamera, inkl. 4 linser osv.

Minolta XD7 Serienummer Vivitar, 70-150 mm. 1:3.8, serienummer 22965391 Vivitar, 28-90 mm. 1:2,8-3,5, serienummer 28302020 Vivitar, 400 mm. 1:5,6. serienummer 28601732 Vivitar, 100-200 mm, 2x Matchet Multiplikator, mangler serienummer.
Rengøringssæt.
Lysmåler, Kapital.

Brugsslitage, Objektiv med serienummer 28302020 mangler front linsecover. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rengøringssæt.
Lysmåler, Kapital.

Täby Auktionsbyrå
Antal besøg: 1.369