Minolta XD7 Serienummer Vivitar, 70-150 mm. 1:3.8, serienummer 22965391 Vivitar, 28-90 mm. 1:2,8-3,5, serienummer 28302020 Vivitar, 400 mm. 1:5,6. serienummer 28601732 Vivitar, 100-200 mm, 2x Matchet Multiplikator, mangler serienummer.
Rengøringssæt.
Lysmåler, Kapital.
Brugsslitage, Objektiv med serienummer 28302020 mangler front linsecover. Der ydes ingen funktionsgaranti.