MUSIKMØBLER med barskab, Arkansas, Blaupunkt, Tyskland, midten af det 20. århundrede.
1102306. MUSIKMØBLER med barskab, Arkansas, Blaupunkt, Tyskland, midten af det 20. århundrede.
Længde ca 120 cm, bredde 45 cm, højde 90 cm.
Brugsslitage. Ikke funktionstestet eller gennemgået, ingen funktionsgaranti ydes.
Pletter, mærker. Højttalerafdækning med skader/huller.
Defekt gearkassepakning.
Defekt gearkassepakning.