MATS NORRYD. Farvelitografi.

MATS NORRYD. Farvelitografi.
1102013. MATS NORRYD. Farvelitografi.

Fra HC Andersen folderen. Signeret og nummereret 195/300 ex. Dateret 1975. 53x40 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 296