TOMAS LIDÉN. Olie på Panel, signeret TL.

110182. TOMAS LIDÉN. Olie på Panel, signeret TL.

"Dimman", 24 x 30 c, købt i 2001 Lidköping Art Gallery.

Tåre.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tåre.

Antal besøg: 3.870