DANIEL WIDHOLM. olie på lærred, signeret og dateret 1945.

1100101. DANIEL WIDHOLM. olie på lærred, signeret og dateret 1945.

"Klitterne ved golfbanen, Falsterbo". Cirka 49 x 59 cm.

Let buet lærred. Malm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let buet lærred. Malm.

Antal besøg: 799