SMYKKE SÆT, Sølv, FinnFeelings.

1099502. SMYKKE SÆT, Sølv, FinnFeelings.

Halskæde i sølv med en brillantsleben sten, stemplet 835, FinnFeelings Sterling sølv øreringe, stemplet 925, FinnFeelings Totalvægt 16,7 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.033