BORD, onyx, 20. århundrede.

BORD, onyx, 20. århundrede.
1098663. BORD, onyx, 20. århundrede.

højde 58,5 cm, bredde 35 cm, dybde 35 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 732