MIGUEL BERROCAL. "Micro David-Off".

1098618. MIGUEL BERROCAL. "Micro David-Off".

Skulptur-juvel i forgyldt bronze og sølvbelagt messing Signeret. Model skabt mellem 1969-1972 6x2x1,7 cm.

lette ridser.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

lette ridser.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 2.387