ENRIC GALWEY. Landskab.

ENRIC GALWEY. Landskab.
1097959. ENRIC GALWEY. Landskab.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, stemplet fra producenten af støtten, Teixidor-huset i Barcelona 48,5x84,5 cm.

med ramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

med ramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.591