BØRNECYKEL, 1950'erne/60'erne.

1097347. BØRNECYKEL, 1950'erne/60'erne.

Højde ca 74 cm Sædehøjde ca 44 cm Køberkommission 12,5 %.

Alder og Brugsslitage. Rustangreb. Tab af farve. Pedal mangler. Ufuldstændig. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.213